Hírek - újdonságok

ÁLLÁS - PROJEKT MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Munkavégzés helye, jellege: GS Ablak Kft telephelye, irodai munka

Munkaidő: heti 40óra/napi 8óra – teljes munkaidő

Munkába lépés kezdete: megegyezés szerint

 A pozíció betöltésére alkalmas végzettség, tapasztalat, készségek:

  • Építőipari általános ismeretek, végzettség /felső vagy középfokú/
  • Projekt előkészítésben szerzett min. 2-3 éves gyakorlat
  • Microsoft word, excel ismerete, biztos használata

    Előnyt jelent:
    német és/vagy angol nyelvismeret

Ha elmélyülten szeretsz és tudsz dolgozni, ismered és szereted az ajánlatkészítés csínját-bínját,
megszoktad az önálló munkát, érdekelnek a nyílászárók és árnyékolástechnikai feladatok - köztünk a helyed.
Ha még csak belekóstoltál, de megcsapott a "mozdony füstje" és szívesen kipróbálnád magad
komolyabb feladatokban - ne habozz, köztünk a helyed

Amit hosszú távon kínálunk:

  • Sokrétű termékismeretet, változatos feladatot
  • Folyamatosan új, érdekes emberi kapcsolatokat
  • Kellemes, családias munkahelyi légkört
  • Stabil munkahelyet egy 25 éves elismert vállalkozásban
  • A feladatok elvégzésére alkalmas technikai feltételeket
  • Teljesítménnyel arányos biztos jövedelmet

Munkahelyi feladatok:

  • projekt árajánlatok készítése, egyeztetés, szerződéselőkészítés
  • megrendelések gyártásba adása, ügyintézése beszállítókkal
  • a partnerekkel kialakított munkakapcsolat ápolása
  • a megrendelések teljesítésének figyelemmel kísérése, elszámolás

  • elsősorban a gsablak@gsablak.hu e-mail címen
  • a 20/9664-808-as telefonon
  • bármely egyéb céges elérhetőségünkön